Penzion Bečva

Penzion Bečva leží v nadmořské výšce 780 m.n.m. nad obcí Horní Bečva.

Penzion se nachází na samotě nad obcí Horní Bečva, je obklopen malebnou přírodou pohoří Beskyd. V blízkosti se nachází mnoho turistických a cyklistických stezek, běžeckých tras a lyžařských vleků, mezi kterými si vyberou jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři.

Penzion se skládá ze dvou objektů spojených halou, která představuje vstupní prostor s posezením. V menší ze dvou budov se v přízemí nachází herna s TV a pingpongovým stolem v podkroví se nachází bar.

Druhá, dvoupatrová budova je ubytovací. Je zde deset třílůžkových pokojů, pět dvoulůžkových a jeden čtyřlůžkový pokoj. Třílůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, tzn. umyvadlo s teplou a studenou vodou a WC. Na dvoulůžkových a čtyřlůžkovém pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou. Na obou patrech jsou dámské a pánské sprchy a WC.

V přízemní části ubytovací budovy je společná jídelna, kde Vás rádi pohostíme domácím stravováním a bufet.

V měsíci květnu a červnu bychom Vám rádi nabídli ubytování za výhodnou cenu pro mateřské školy a I. stupeň základní školy 280,-Kč na osobu a noc pro II. stupeň a střední školy 340,-Kč. V ceně je zahrnuto ubytování vč. plné penze ( snídaně, oběd, večeře ) navíc děti MŠ a I. stupně ZŠ mají 2 svačiny ostatní jednu.

Dále Vám rádi nabídneme ubytování pro jednotlivce, kde je cena pro dospělou osobu 330,-Kč na osobu a noc a 280,-Kč pro děti do 15ti let věku. V případě zájmu můžete využít stravování : snídani pro dospělou osobu za 70,-Kč děti do 15ti let 50,-Kč a večeři za pro dospělou osobu za 90,-Kč a děti do 15ti let 70,-Kč.

Pro příznivce vlastního vaření je možný pronájem celého penzionu za cenu 5 500,-Kč na noc v létě a 7 000,-Kč na noc v zimě.